NOWA STRONA “PSB”

PIOTR SZRAJER piotr@szrajer.pl

Witam. Jak da się zauważyć strona internetowa Prywatnej Szkoły Biznesu uległa delikatnym zmianom.

Jako jeden z administratorów tej witryny pozwolę sobie w skrócie opowiedzieć o modernizacjach.

W prawej części strony znajduje się pomocna wyszukiwarka, dzięki której w szybki i łatwy sposób można znaleźć interesujące nas (odwiedzających) informacje. Poniżej baneru w lewej kolumnie domyślnie widnieją aktualności (kilka najnowszych) natomiast prawy, boczny pasek jest nieco bardziej rozbudowany w celu ułatwienia przemieszczania się po witrynie. Zawiera on takie elementy jak: wyszukiwarka, najnowsze wpisy na stronie (nie tylko ostatnie aktualności), ostatnie komentarze, archiwum dodawanych informacji na stronie, dane kontaktowe, mapkę dojazdu oraz statystyki odwiedzin.

Nową oraz ciekawą funkcją na stronie jest możliwość dodawania komentarzy dotyczących konkretnego wpisu (aktualności, wydarzenia, galerii, itp.). Gorąco zachęcamy do wyrażania w ten sposób własnych opinii bądź spostrzeżeń.

Wszelkie sugestie  dotyczące strony internetowej proszę zgłaszać do mnie (Piotr Szrajer – piotr@szrajer.pl) lub do dyrektora szkoły (dyrektor@szkoly-psb.edu.pl).

Mamy nadzieję, że nowa strona będzie dla Państwa bardziej przejrzysta oraz intuicyjna od poprzedniej.

3 komentarze

  • Mariusz Żyta

    W NASZEJ SZKOLE NIE MAM SAL DO PROSEKTORIUM , BA NAWET CHYBA SGGW TAKIEJ NIE MA , ALE NA WSZYSTKIE ZAJĘCIA PRAKTYCZNE WYJEZDZAJA SŁUCHACZE , DO LECZNIC , LABORATORIUM – BADANIE KAŁU KRWI ITP, DO RZEZNI I NA PRAKTYCZNE ZAJĘCIA DO INSEMINATORA. ZAJĘCIA W SZKOLE PROWADZI DOKTORANT Z SGGW ORAZ BYŁY POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII.

  • Sylwia

    Cześć. Mam pytanie dotyczące PSB kierunek TECHNIK WETERYNARII. Jakie jest zaplecze szkolne w kierunku nauki praktycznej zawodu, czy szkoła posiada własne laboratorium, prosektorium, czy uczeń szuka praktyk na własną rękę czy szkoła zapewnia praktyki? Na stronie jest napisane , że szkoła współpracuje z lecznicami, jak o wygląda w praktyce? Obecnie zaczęłam ten kierunek w warszawie na SKK i nie wygląda to tam dobrze… myślę o zmianie szkoły.

  • Gosia

    Ładnie i przejrzyście. Jak dla mnie SUPER

Dodaj komentarz